test newsletter kobi

 

{readonline}לא רואה את התמונות? לחץ לתצוגת דפדפן{/readonline}
 
מהדורה 10  יום שני 02 ינואר 2017 
 

bar newsletter

לקוחותינו, ידידנו וקוראנו שלום,

לראשונה אנו מפיצים את "חדשות החברה" במהדורה אינטרנטית. הוצאת הידיעון בפעם הראשונה לאחר 34 שנות פעילות החברה, מהווה עבורי "יום חג". אני מקווה כי המידע שיופץ יעשיר אתכם הקוראים ויתרום לכם לעשייתכם. אנו פותחים את שנת 2017 במספר מיזמים חדשים שתכליתם להמשיך לפעול בהקפדה על ייצור ואספקת מוצרים איכותיים ושירות טוב, מתוך הבנת צרכי לקוחותינו. בין המיזמים, קו ייצור חדש שיעודו הכנת פרמיקסים רפואיים. הקו החדש יאפשר מוצרים נקיים מתכשירים רפואיים או אנטיביוטיים, יבטיח ללקוחותינו מוצר איכותי ונקי משאריות. כמו-כן, פיתחנו קו מוצרים חדש לתחום מעלי הגירה, שילווה ע"י צוות שיווק ייעודי.

בנוסף, השקנו אתר אינטרנט חדש שייעודו זמינות ונגישות לאינפורמציה הקשורה בחברה ובמוצריה - להלן קישור לאתר www.bar-magen.com אני מודה לצוות החברה העוסקים במלאכה והתומכים בלקוחותינו בארץ ובעולם ומאחל לכולנו שנת עסקים פורייה ומוצלחת.


רמי ברגמן מנכ"ל

line break 2

4

ערכות סריקה ודיאגנוסטיקה

שימוש בערכות סריקה ודיאגנוסטיקה לאבחון מהיר במשק הבקר והחלב. ערכות אלו משמשות ככלי עזר לאבחון מהיר ומדויק במשקי מעלי גירה. מצ"ב אינפורמציה מורחבת וקטלוג מוצרי ערכות סריקה ואבחון. קרא עוד.

3

תזונת חורף מיוחדת לעופות

גידול עופות בחורף הוא גידול מאתגר, בעיקר במבנים בהם לא קיימת בקרת אקלים. לכן, עם הגעת החורף מומלץ לבצע התאמה תזונתית למשקי ההטלה. הטיפ הבא יסייע לעופות לעבור את החודשים הקרים בבריאות טובה (מעבר להמלצות בטיחות ביולוגית ושמירה על ממשק תקין). על אף כסות הנוצות, העופות, כמונו וכמו כל חיות המשק, רגישים לקור ועלולים לפתח מחלות עונתיות (שפעת/ ברונכיט וכדומה). תוספת סלניום אורגני וויטמין E למנת המזון עשויה לשפר את התנגודת החיסונית ועל ידי כך להקטין את הסבירות לחלות במחלות עונתיות. קרא עוד.

2

ברונכימקס למניעה וטיפול במחלות

ברונכימקס למניעה וטיפול במחלות בדרכי הנשימה בעופות ובמעלי-גירה בעיות נשימה פוגעות בצריכת המזון, בגדילה, בתפוקות וגורמות לתמותה. הנזק הכלכלי הנובע ממחלות אלה הוא רב. הדרך הטובה ביותר להימנע מכך משלבת מודעות ממשקית, בטיחות ביולוגית והגנה על מערכת הנשימה. החברה הבלגית Herbavita פיתחה תכשיר טבעי המכיל תמציות צמחים שנבחרו בקפידה לצורך שיפור העמידות החיסונית, תמיכה במערכת הנשימה, התאוששות מהירה ממחלה ושיפור התפוקות. ברונכימקס הינו תכשיר צמחי בעל תכולה גבוהה של רכיבים פעילים המקנים הגנה אקטיבית. קרא עוד.

1

אורגוסטים תוסף מזון טבעי

האורגו-סטים הינו תוסף מזון טבעי המכיל תמציות שמנים חיוניים המופקים מזן מיוחד של צמח האורגנו. שמן האורגנו עשיר בפוליפנולים, בעיקר קרבקרול וטימול המהווים 85% מתכולת השמן. האורגו-סטים יעיל כנגד מחוללי מחלות כגון אי-קולי, סלמונלה וקלוסטרידיום. כמו כן, לאורגו-סטים יעילות מוכחת כנגד קוקסידיוזיס וכחומר המשפר את קצב הגדילה ואת נצילות המזון. מצ"ב ממצאים מתצפית בנושא אורגוסטים שנערכה בלול הנסיונות של בר-מגן. קרא עוד.

line break 2

חדשות אחרונות

קו לייצור פרמיקסים רפואיים

בימים אלה חברת בר-מגן השלימה את התקנתו והפעלתו של קו ייצור חדש שישמש כקו לייצור פרמיקסים רפואיים. מהלך זה מבטיח ייצור של פרמיקסים ללא זיהום תרופתי ובהתאם לדרישות חוק המספוא החדש. עוד לפני כ-10 שנים, עם הקמת המפעל באזור התעשיה עמק חפר, תוכנן תהליך הייצור ונבנה בהתאם לדרישות המחמירות של האיחוד האירופאי למניעת זיהום צולב. תקנות שאומצו בשנתיים האחרונות על ידי האגף לפיקוח המזון לבעלי חיים במשרד החקלאות. תהליך הייצור שלנו עבר הסמכה וקיבל את תקן בטיחות המזון HACCP. קו הייצור החדש מגדיל את כושר הייצור של המפעל ומתאים לגידול בייצור הפרמיקסים לשוק המקומי לרש"פ ולשווקים באפריקה ומזרח אירופה.

b1

רווחת העובד ותרומה לקהילה

תפיסת העולם שלנו בבר-מגן גורסת כי סביבת עבודה מכבדת ומצמיחה תורמת לאיכות החיים של העובד, משפרת את הביצועים שלו ומובילה לשביעות רצון הדדית. במישור הפיתוח המקצועי, אנחנו משקיעים בהכשרות ובהדרכה, בפיתוח מיומנויות ניהוליות, בקיום תהליכי הערכה ומשוב ובגיבוש תהליכים המעודדים דיאלוג עם העובדים. השאיפה לפתח את עובדינו, לקדם עובדים מתוך הארגון ולייצר עבורם אופק להתפתחות ניהולית ומקצועית הינה שאיפה מרכזית בחברה. עשייה חברתית ותרומה לקהילה נתפסת כבעלת חשיבות רבה. אנו דוגלים במתן תרומה למען הקהילה. אנו מאמינים כי הנתינה יוצקת ערכים מוספים לפעילות העסקית ומטפחים כל יוזמה ורעיון המחזקים את הקשר עם הקהילה. בר-מגן תורמת מידי שנה ל"עמותה הישראלית לדיסאוטונומיה משפחתית", "עמותת בית אלמוג" (בית חם לחיילים בודדים), "עמותת קמחא דפסחא". בחנוכה האחרון, רכשנו מארזי חג לעובדי החברה מ"עמותת גדולים מהחיים". "לעשות מעשה טוב הוא משימתו המהוללת ביותר של האדם" (סופוקלס)

b2
 
לא מעוניין בקבלת ניוזלטר זה ? {unsubscribe}לחץ להסרה{/unsubscribe}
כל הזכויות שמורות 2016 © בר מגן בע"מ
צבי הנחל 14, פארק תעשיות עמק חפר
טלפון 09-7603020 פקס 09-7603022 
www.bar-magen.com
Created By : KRS