חיפוש

מדיניות איכות

בר-מגן חרטה על דגלה עקרונות של איכות, אמינות ומצוינות ואלה מובילים אותנו בכל תחומי העשייה.

שירותי מעבדה ומחקר

לחברתנו ישנה מעבדת מחקר מתקדמת, שחלק מרכזי מפועלה הינו בקרת איכות של המוצרים המיוצרים על ידנו. אנחנו עומדים בתקן ת"י 9001:2015 ISO לניהול איכות, ומיישמים בנוסף גם את העקרונות המחמירים של תו האיכות HACCP, להבטחת בטיחות בעלי החיים ובני האדם כאחד.

ליווי מקצועי וייעוץ

אנחנו מקפידים מאוד על איכות השירות והייעוץ שאנחנו מעניקים ללקוחותינו. ניהול תחום ההזנה לחיות משק הינו משימה מורכבת וקפדנית. אנשי הצוות שלנו הינם אנשי מקצועי בעלי ניסיון רב, שמכירים את העבודה בשטח, ולכן גם מסוגלים להעניק את הפתרונות המקיפים והאיכותיים ביותר לכל אתגר. אנחנו כאן כדי להבטיח שירות נעים ואדיב, מקצועי ואיכותי בכל תחום ונושא: החל משיחת הטלפון הראשונית עם איש הצוות שלנו, דרך בניית התפריט יחד עם התזונאים שלנו, ועד לפתרון הטוב ביותר לאתגרים הנוספים שיצוצו בהמשך. 

גוף ידע - שעומד לרשותכם

הידע הרב שצברו עשרות המומחים שעובדים בחברתנו בכ-40 שנות פעילות, המחקרים הרבים שאנחנו מבצעים ועוד, הפכו אותנו לגוף ידע מקצועי מקיף ומשמעותי בתחומי ההזנה והגידול של בעלי חיים בחקלאות. אנחנו יודעים לתרגם את הידע הזה להכוונה, לייעוץ מקצועי, לפיתוח מוצרים חדשים ולהתאמות של מוצרים קיימים. לכן אל תהססו לפנות לאנשי הצוות שלנו עם שאלות או עם צרכים חדשים. אנחנו מבטיחים שתמיד נהיה שמחים לייעץ ולחשוב ביחד על פתרונות מקצועיים מתקדמים ומתאימים.